Sponsors S.V. Uithuizen

Beste Leden, wij besteden wat extra aandacht aan onze sponsors, die in deze zware tijd voor ondernemers het toch erg moeilijk hebben om de eindjes aan elkaar te knopen.

 

 

 

 

Sip’s Legerdump is al jaren een begrip in de stad Groningen. Sinds 2012 is het bedrijf overgenomen door Jorn`s Dump en Outdoor. De naam Sip`s Dump blijft gewoon de handelsnaam. We blijven de enige “echte” legerdump in deze stad. Want waar veel andere legerdumpzaken over zijn gegaan tot de verkoop van nieuwe spullen, houden wij vast aan een overwegend gebruikt assortiment. Voor ons staan militaire artikelen voor kwaliteit, tijdloosheid en gunstige prijzen.

 

 

Sinds 2005 uw leverancier voor al uw kampeerbenodigdheden:
Rugzakken, slaapzakken, tenten, kleding, kampeermeubilair, bushcraft en nog veel meer!
Goede kwaliteit voor een eerlijke prijs, duidelijke toelichting en garanties.
Al jaren best beoordeeld op Hiking-site.nl